Сантехніка
Електрика
Ремонтні роботи
Домашній Майстер у Києві
Залишити заявку
Головна | Сантехніка | Встановлення ванни

Встановлення ванни

П. №
Послуга
Вартість (грн)
1
сталева, акрилова
Від 600
2
гідромасажна, чавунна
Від 800
Дивитись повний список вартості послуг >>

Підібрали для дому нову ванну – час звати сантехніка. Наші майстри встановлять ванну будь-якого виду: сталеву, акрилову, гідромасажну або чавунну. При цьому подбають про монтаж сифона для зливу та герметизації стиків.

 

У квартиру вже привезли нову ванну, але ви не забрали стару? Майстер замінить обладнання на нове. Після такої установки ви не затопите сусідів. Використовуйте нове обладнання із задоволенням, а монтаж доручіть професіоналам.

Яку ванну обрати для дому?

  • Чавунна – довговічна, міцна та з низькою теплопровідністю. Мінуси – вага (100-150 кг), емаль руйнується під впливом порошкових засобів для чищення.
  • Сталева – відносно легка (30-40 кг) та бюджетна. Термін служби – до 30 років. Мінуси: вода набирається в ємність із гучним звуком і швидко остигає.
  • Акрилова – легка (15-20 кг) та повільно остигає. Безшумна та недорога. Мінуси – деформується через дуже гарячу воду, тендітна і чутлива до деяких видів засобів для чищення.

Також сьогодні встановлюють кварилові (суміш кварцу з акрилом) та кам’яні ванни. Ці види відносять до люксового сегменту, зате часто оснащені гідромасажними та іншими функціями.

 

Коли визначились із вибором, дзвоніть майстру. Наш сантехнік виконає заміну або встановлення ванни у Києві та Київській області з гарантією якості.

Дивитись всі відгуки

    Форма заказа

    Райони обслуговування
    Інші міста