Сантехніка
Електрика
Ремонтні роботи
Домашній Майстер у Києві
Залишити заявку
Головна | Сантехніка | Монтаж раковини

Монтаж раковини

П. №
Послуга
Вартість (грн)
1
монтаж раковини
від 400
2
Дивитись повний список вартості послуг >>

МОНТАЖ РАКОВИНИ

Без раковини, чи мийки, на кухні нелегко. Ми й не помічаємо – то чашку потрібно сполоснути, то тарілку вимити. Правильно встановити раковину допоможе сантехнік.

Майстер підведе обладнання до води та каналізації, підключить змішувач та сифон. Покриє стики з меблями гідроізоляцією, щоб стінки тумбочок не постраждали. При цьому виконає роботу швидко та з гарантією якості.

Види установки мойки

  • Монтаж підвісної раковини

Підходить більше для ванної кімнати. Однак сьогодні входять у моду мінімалістичні кухні з такою установкою раковини. Майстер зміцнює мийку на кронштейни, потім підводить подачу води та злив.

  • Встановлення в тумбу

Цей спосіб зручний і на кухні, і у ванній кімнаті. Економить місце, адже під раковиною господарі розміщують безліч предметів побуту: від миючих засобів до запасних рушників. За такої установки сантехнік вбудовує мийку в меблі. Стики стільниці з раковиною покриває гідроізоляцією, щоб тумба не зіпсувалась під впливом води.

Якщо хочете замінити стару або встановити нову мийку телефонуйте нам. Досвідчений сантехнік виконає монтаж раковини, ціна на яку представлена ​​на початку сторінки. Виїжджаємо по Києву та Київській області.

Дивитись всі відгуки

    Форма заказа

    Райони обслуговування
    Інші міста