Сантехніка
Електрика
Ремонтні роботи
Домашній Майстер у Києві
Залишити заявку
Головна | Ремонтні роботи | Комплексний ремонт квартир

Комплексний ремонт квартир

П. №
Послуга
Вартість (грн)
1
Комплексний ремонт квартир
Від 4000
Дивитись повний список вартості послуг >>

Ремонт — чудова можливість змінити своє життя на краще. Цілком не має значення: заїжджаєте ви в новобудову або збираєтеся змінити обстановку у своїй «старій» квартирі – ремонт може зробити простір навколо вас новим і фантастично красивим. Ваша квартира має бути місцем, куди хочеться повертатися.

Звичайно, можна пробувати щось «майструвати» самому або навіть звертатися за допомогою до сусідів/друзів/батьків, але найкраще довірити справу професіоналам. Чому ж ми?

 1. Якість. Ми працюємо на совість вже понад 10 років і тисячі задоволених клієнтів у Києві – належне тому підтвердження.
 2. Комплексний підхід – ми заїжджаємо на об’єкт із усім необхідним обладнанням та ведемо повноцінний контроль кожного ремонту. Вам не потрібно шукати окремих підрядників на інші напрямки.
 3. Гарантія. Ми надаємо гарантію на виконання всього комплексного ремонту
 4. Адекватна вартість: наші фахівці складають повний кошторис, ми погоджуємо з вами закупівлю всіх матеріалів та надаємо фінальну звітність.
 5. Системність процесів: ми надаємо детальний графік реалізації робіт, повністю беремо на себе логістику, перевіряємо якість матеріалів, підбираємо команду найкращих спеціалістів.

Як організовано наш процес?

 1. Прийом заявки від клієнта
 2. Виїзд та консультація фахівця
 3. Складання детального кошторису ремонту
 4. Виконання робіт
 5. Контроль якості та взаємодія з клієнтом
 6. Фінальна звітність та гарантія.

Комплексний ремонт квартири – процес, у якому важлива кожна деталь. Тому команда Master Pro постійно вдосконалює свою роботу та використовує найпередовіші технології.

Телефонуйте за телефонами у Києві +38 (050) 028 12 72, +38 (073) 180 28 23, +38 (096) 824 54 22 та отримуйте безкоштовну консультацію від наших спеціалістів.

 

Дивитись всі відгуки

  Форма заказа

  Райони обслуговування
  Інші міста