Сантехніка
Електрика
Ремонтні роботи
Домашній Майстер у Києві
Залишити заявку
Главная | Правила конфіденційності

Правила конфіденційності

Ці Правила конфіденційності (далі – “Правила”) є невід’ємною частиною Правил використання ресурсу. Терміни і поняття, що використовуються в цих Правилах аналогічні термінам і поняттям, використовуваним в основному тексті Правил використання ресурсу. Використовуючи ресурс (masterpro.kiev.ua), а також Послуги, що надаються Підприємцем, Користувач висловлює свою згоду з Правилами конфіденційності. У разі відмови Користувача від дотримання даних Правил, він зобов’язаний припинити використання Ресурсу.

Правила поширюються на будь-які Послуги, пропоновані Підприємцем через домен masterpro.kiev.ua.

Поняття конфіденційної інформації

Під конфіденційною розуміється вся ідентифікуюча інформація, отримана Підприємцем від Користувача під час його перебування на сайті masterpro.kiev.ua. Ця інформація, в разі необхідності, може бути використана для контактів з Користувачем, як в онлайн режимі, так і іншими способами. Персональні дані є складовою частиною конфіденційної інформації, що надається Користувачем виключно на добровільній основі і з його згоди. Для доступу до ресурсу masterpro.kiev.ua надання конфіденційної інформації необов’язково, але в цьому випадку деякі розділи Послуг можуть виявитися недоступними.

Склад конфіденційної інформації:

1. Персональні дані.

2. Файли cookie.

Склад персональних даних:

1. Прізвище ім’я по батькові.

2. Номер мобільного телефону.

3. Адреса електронної пошти.

Цілі збору конфіденційної інформації:

1. Забезпечення функціонування Ресурсу (masterpro.kiev.ua) і надання Послуг Підприємцем.

2. Проведення маркетингових досліджень і збір статистики.

3. Поліпшення Ресурсу (masterpro.kiev.ua) і Послуг Підприємцем.

Використання особистої інформації

Підприємець зобов’язується не сприяти поширенню персональних даних Користувачів і не передавати цю інформацію третім особам, за винятком таких випадків:

1. Користувач добровільно і явно побажав розкрити цю інформацію;

2. Персональні дані підлягають поширенню відповідно до чинного законодавства України.

3. З попередньої згоди Користувача, явно вираженого за допомогою Ресурсу (masterpro.kiev.ua).

Підприємець може проводити статистичні, демографічні та маркетингові дослідження, використовуючи конфіденційну інформацію. Результати даних досліджень не є конфіденційною інформацією. У будь-якому випадку Підприємець гарантує, що результати досліджень будуть використовуватися без будь-якого зв’язку з особистою інформацією, представленою Користувачем і не дозволять ідентифікувати конкретного Користувача. Користувач висловлює свою згоду на отримання особистих повідомлень від Підприємця на адресу електронної пошти в будь-який час і будь-якого характеру, в тому числі і рекламного.

Розміщення Користувачем інформації про себе при використанні ресурсу

Користувач може за своїм бажанням надавати третім особам будь-яку інформацію про себе в ході користування Ресурсом. Дана інформація розцінюється як загальнодоступна, і, отже, Підприємець не несе ніякої відповідальності за наслідки таких дій Користувача. Користувач гарантує, що інформація, яка надається третім особам та Підприємцю не може:

1. бути неправдивою, неточною або вводить в оману;

2. сприяти шахрайству, обману або зловживання довірою;

3. порушувати або зазіхати на власність третьої особи, його комерційну таємницю або його право на недоторканність приватного життя;

4. закликати до скоєння злочину, а також розпалювати міжнаціональну ворожнечу;

5. містити відомостей, що ображають будь-чию честь, гідність чи ділову репутацію, наклеп або погроз кому б то не було;

6. бути непристойними, або носити характер порнографії або еротики;

7. містити комп’ютерні віруси, а також інші комп’ютерні програми, спрямовані, зокрема, на нанесення шкоди, неуповноважена вторгнення, таємний перехоплення або присвоєння даних;

8. містити матеріали рекламного характеру;

9. іншим чином порушувати чинне законодавство України.

Збір і зберігання конфіденційної інформації

Підприємець здійснює збір, зберігання і використання конфіденційної інформації в суворій відповідності з цими Правилами. Підприємець вживає всіх необхідних заходів для того, щоб належним чином забезпечити зберігання та використання добутої інформації. Збір конфіденційної інформації відбувається автоматично при відвідуванні ресурсу і використанні Послуг Підприємця, а також при заповненні Користувачем пропонованих форм.

Підприємець робить все можливе, щоб звести до мінімуму ризик несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації, а також ризик її неналежного використання, однак не несе ніякої відповідальності у випадку отримання доступу до конфіденційної інформації третіми особами. У разі виникнення спірних ситуацій при використанні ресурсу, Послуг Підприємця, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України, Користувач зобов’язується надати Підприємцю персональні дані за його запитом, в тому числі і в письмовому вигляді. Підприємець залишає за собою право зберігати всю конфіденційну інформацію, що стосується Користувача протягом 5 років після відмови Користувача від використання ресурсу “masterpro.kiev.ua”, в тому числі змінні і змінені персональні дані.